Kamila i Michał
Kamila & Michał
Wybór Alicji jako fotografa na nasz ślub to jedna z lepszych decyzji związana z w tym dniem. Jesteśmy zachwyceni kreatywnością, profesjonalizmem oraz otwartością z jaką pracuje Ala. Zdjęcia są pełne ciepła i romantyzmu, dzięki temu zjawiskowo ukazują wszystkie emocje, które towarzyszyły nam tego dnia.

Dziękujemy Ala jesteś nie do zastąpienia!
Julia i Krzysztof
Julia & Krzysztof
To, że jestem wymagająca to wiem nie od dziś. Po naszej pierwszej sesji miałam zachwyt, endorfiny, entuzjazm- od razu wiedziałam, ze gdy podejmiemy decyzje o ślubie to właśnie Ty będziesz jego częścią. Podpisanie umowy było formalnością. Sesja narzeczeńska- nasza prawdziwa, intymna randka. Potrzebowałam więcej. Ślub – właściwie to przygotowania do niego, wiele mogę tu powiedzieć, wiele spraw organizacyjnych mogłoby lekko wpaść w tarapaty gdyby nie Ty, ale nasz dzień był taki jak sobie wymarzyliśmy (nawet po okropnej ulewie, wyczarowałaś słońce). Sesja poślubna była już tylko formalnością, a okazała się prawdziwą wisienką na torcie- włoska w Szczecinie, pełna śmiechu i luzu taka NASZA. I za to Ci dziękujemy- za pełen luz, poczucie swobody i tego ze mogliśmy być po prostu sobą- Julą i Krzyśkiem. A Ty? Alu wyciągnęłaś każdą emocję do suchej nitki, każdy detal był kroplą w morzu pełnym łez – łez wzruszeń i wspomnień, które pozostaną już z nami na ZAWSZE ♥️
Judyta i Mateusz
Judyta & Mateusz
Bardzo polecamy! Alicja jest wspaniałą osobą, która w swoją pracę wkłada całe serce  Efekty są przepiękne i jak z okładek magazynów, można na Jej zdjęcia patrzeć godzinami  Na sesji nie czuć stresu, tylko ciepło jakie bije od Alicji, dzięki któremu człowiek czuje się komfortowo. Doradzi i pomoże, aby ślub czy zdjęcia wyszły jeszcze piękniej.
Dzięki Niej zatrzymaliśmy piękne chwile, do których będziemy mogli ciągle wracać i za każdym razem czuć magię.
Ola i Piotr
Ola & Piotr
Ala tworzy niesamowity klimat to prawdziwa czarodziejka, która kocha swoją pracę, jest mega profesjonalna, dba o każdy szczegół, każdy detal czego efekty widać na zdjęciach.
Połączył nas przypadek, ale uważamy że w życiu nie ma przypadków i to właśnie Ala miała być naszym wymarzonym fotografem ślubnym. Nasz reportaż to piękna historia na który możemy patrzeć godzinami za każdym razem czujemy magię i wracają cudowne wspomnienia. Alicja jest mega utalentowaną i przyjacielską osobą, ma niesamowite wyczucie stylu i uchwyci każdy piękny moment. My nie możemy doczekać się naszego kolejnego spotkania i jesteśmy bardzo wdzięczni za to że się spotkaliśmy.
 Dziękujemy Ala uwielbiamy Cię

@alicjawkrainiefotografii