DSC_0426

Nazywam się Alicja, mieszkam w urokliwym Greifswaldzie, położonym w pobliżu Morza Bałtyckiego.

Na codzień zajmuje się fotografią, tak jestem tą szczęściarą, która może łączyć pracę z pasją. To wspaniałe uczucie robić to, co się kocha, ponoć jeśli robi się w życiu coś z pasji, to nie przepracowuje się ani jednego dnia.

Emocje, delikatność, subtelność i ciepłe barwy – tak bym właśnie opisała moje kadry. Kocham emocje, są dla mnie najważniejszym punktem odniesienia do fotografii, uwielbiam naturalność, nie lubię pozowanych kadrów – takich u mnie nie znajdziecie, lubię Was, Waszą spontaniczność, lubię jak mnie zaskakujecie.

Moim ulubionym działem fotografii jest fotografia ślubna, to podczas tego dnia, towarzyszy Wam cała gama emocji – od radości po łzy wzruszenia, w każde zlecenie angażuje się w 100%. Już od chwili naszego pierwszego spotkania staram się być dla Was pomocna, doradzić, rozwiać niepotrzebne wątpliwości, być dla Was jak ktoś bliski, żeby tego dnia nie było niepotrzebnego stresu.

Oprócz fotografii ślubnej, wykonuje również portrety, sesje kobiece czy też rodzinne, przy każdej jest coś co mnie zachwyca, emocje, spontaniczność i naturalność. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, myślę, że nie ma dla mnie rzeczy czy miejsc niemożliwych, na ślub wybiorę się w każdy zakątek świata.

Cieszę się, kiedy mogę tworzyć dla Was historie, które zostaną dla Was pamiątką na długie lata, do których będziecie wracać zawsze z łezką wzruszenia.

Moje pary bardzo często mówią mi, że wyczarowałam  im piękne wspomnienia, może coś w tym jest – przekonajcie się.

 

Zapraszam Was do stworzenia ze mną pięknej bajki, którą być może, napiszemy razem
Alicja

@alicjawkrainiefotografii